Evropské centrum odškodného

Evco je spasitel, spasí i co nečekáte!


Víme, co je EvCO zač?

Dá se EvCO věřit?

Skutečně nám EvCO pomůže?
Byl jsem manažerem společnosti Evropské Centrum Odškodného.

Již jím nejsem!

Poznal jsem jisté praktiky, které tato společnost provádí, praktiky se kterými se rozhodně eticky a morálně neztotožňuji, proto sem začal ihned jednat a žádal EvCO o nápravu! Bylo to marné, nikdo mě neposlouchal.

Proto jsem byl důraznější a rozhodl se dát časové ultimátum, aby byla náprava ihned sjednána! Jinak, že přestanu aktivně spolupracovat a totéž doporučím mým kolegům. A nechám jen na nich, mých kolezích, zda mého doporučení využijí!

Odpovědí mě bylo, že všem obchodním zástupcům společnosti Evropské Centrum Odškodného byl odeslán mail:


"Dobrý den,

informujeme Vás, že dnešním dnem byla ukončená Smlouva o obchodním zastoupení s panem Pavlem Martínkem…

S pozdravem

Lukáš Hynek"Následně mi bylo řečeno, po mém dotazu, co se děje, že mi byly příslušné dokumenty zaslány Českou poštou. Během tří dnů mi nic nedorazilo, podle ID zásilky doporučené dopisy neodešli z pošty v Českém Těšíně, ale přitom tam byly podány. Až když jsem na místní poštu volal a důrazně se dožadoval toho, že doporučené dopisy nedorazili, najednou druhý den přišli. Náhoda? Takové náhody u této poučnosti zažívám každou chvíli. Dokonce jsem slyšel, že uplácejí i soudce, nevím, snad je to jen spekulace. Nevíte o tom někdo něco bližšího? Pokud ano, prosím informujte mě, do té doby tomu nevěřím, že to je pravda!!!

V příchozích dopisech bylo odstoupení od smlouvy a také výpověď smlouvy o obchodním zastoupení. Zajímavé, že? Dva dokumenty, které ukončují spolupráci a každý jiným způsobem, proč to podali zrovna takto? V jednom dokumentu píšou, že semnou hned teď okamžitě končí a v druhém, že až za pár měsíců. Proč asi?

Reagoval jsem, že nesouhlasím a že mám svá práva dle obchodního zákoníku, marně! Neodpovídali na mé prosby o vysvětlení či k osobnímu setkání.…

Až když sem přitvrdil, jak začnu jednat pro dosažení mých práv, ozvali se, proběhla schůzka…..

Příliš zatím napsat nemohu, snad jen to, že schůzka byla neúspěšná, dohody se nedosáhlo a já jsem znechucen stylem jednání, které se mi dostalo. Pocity mám takové, že bych měl zalézt pod dubovou postel a třást se strachem.

Dluží mi peníze? Ještě před ukončením spolupráce z jejich strany, jsem společnosti Evropské Centrum Odškodného vystavil fakturu na částku pěti cifernou, kterou mi dodnes neproplatili a na jednání mi bylo řečeno že ani…..

Mám na tyto peníze nezpochybnitelné právo? Faktura byla vystavena ještě před ukončením spolupráce. Tak bych logicky měl mít ne? Jsem rád, že můj advokát to vidí jasně!

Z důvodů připravovaných žalob nemohu uvést více informací, ale web sledujte, postupně budou přidávány další informace.

Momentálně mohu mluvit jen za sebe ohledně peněz, které mi nevyplatili. I když jsou dohady mezi lidmi, že jsou v tom miliony Kč, kterou nejsou vyplacené, což já nevím, má někdo takový důkaz? Já vím jen o pár lidech, kterým to dohromady nedělá ani milion korun českých…

Můj názor je, že jsou to miliony, ale to je zatím jen čistá spekulace.

Každopádně tento rozsah jednání společnosti Evropské Centrum Odškodného bude řešit Policie ČR, ta jistě zjistí více!

EvCO je mezinárodní společnost, centrálu mají v Polsku. Všude informují, že jsou na varšavské burze. Díval jsem se a jsou tam. A říkám si, když jsou na burze, musí přeci říkat pravdu svým akcionářům, ne? Nedávno sem se díval znovu a akcie jim rostou. Nevíte někdo jak to je možné? Je možné, že svým akcionářům neříkají pravdu? Připadne mi to nelogické, když vím jisté skutečnosti, jaké se dějí v ČR a SR a akcie jim stoupají.

Brouk v hlavě.

Tak jsem si najmul jednu polskou studentku, co studuje v ČR, umí skvěle oba jazyky a vyzná se. Zjistila mi kontakty na příslušné lidi, kteří mají tyto věci na ohledně varšavské burzy starosti. A teď uvažuji, že se jich zeptám, zda to je v pořádku. Nebo to mám rovnou nechat udělat mého advokáta?

Jen se bojím, že to v pořádku opravdu není. Co se pak může stát? Nemůžou tím přijít o hodně peněz? Aby pak měli na výplatu toho, co mě, dle mého, dluží. Případně i jiným lidem.

Ale asi ne, nic se jim nestane, vždyť já jsem jen malý bývalý usmrkaný manažírek, který jim nemůže uškodit i kdyby náhodou chtěl. Tak uvidím, ještě si to rozmyslím, zda to zkusím, neboť když to spustím, bude to asi dost velký humbuk. Třeba se dostanu i do novin, kde se rozpovídám jmenovitě, jak mi jednotlivý zaměstnanci lžou, důkazů je spoustu… Ale co, oni za to nemohou, mají to asi nařízené, slušně jim platí, tak proč to nedělat, etika může jít na chvíli stranou. Jen si tak říkám, kdo lže…

Každopádně se všem lidem, kteří mají co dočinění se společností Evropské Centrum Odškodného a není jim to ku prospěchu a to vše je zaviněno jakýmkoliv mým konáním, i nevědomím, tak se hluboce omlouvám, pokud s EvCO mají nějaké trable.

Netušil jsem, že jsem klamán. Vše jsem dělal v dobré víře. Ihned, jakmile jsem to zjistil, jsem začal jednat, viz informace výše.

Pokud někdo z vás, je stejně klamán jako já a nechce si to nechat líbit, ozvěte se, společně třeba něco vymyslíme. A pokud se bojíte, nebojte, jsou to jen lidi, jako my. I když mají miliony v EUR.

V minulosti milé a zlaté EvCO, pokud to čteš a chceš situaci konstruktivně řešit, ozvy se, jsem přístupný člověk a nechci nic více než na co mám já, ale i klienti a obchodní zástupci Evco ze zákona nárok. Ukažte mi, že jste čestná, přístupná a otevřená společnost a vše je jen jedno velké nedorozumění.S úctou ke všem dobrým lidem,

Pavel MartínekPředem se omlouvám za případné chyby v pravopise, jsem dysgrafik. Což mi nebrání bránit má práva a práva jiných lidí!


Níže původní informacee na webu.

Informace níže pouze reflektují předchozí aktivitu, nyní nejsou platné!


Proč spolupracovat s Evropským Centrem Odškodného?


Buďte pouze doporučitel, předejte nám kontakt na poškozeného, my mu pomůžeme, vy dostanete peníze!!!
EvCO je největší a nejstarší firmou v ČR, která pomáhá získat odškodnění na zdraví z dopravních nehod, úrazů na chodníku a pracovních úrazů.Klient společnosti EvCO naše služby neplatí ze svého, což je velmi důležité!


Jaký bude váš výdělek?

Průměrné finanční odškodné pro klienta Evropského Centra Odškodného je velmi vysoké. Každý měsíc se mění a proto vám ho sdělíme pouze na vyžádání.
Z této částky za odškodnění, vyplacené pojišťovnou, EvCO vyplatí doporučiteli provizi několik procent. Ty jsou v řádech tisíců až desetitisíců. Přesná procenta Vám sdělíme na požádání. Klienta to nepoškodí, neboť EvCO dokáže vymoci mnohem více peněz, než by dokázal sám klient. Více na úvodní stránce.

Velikost provize záleží na celkovém množství vámi doporučených kontaktů, případně na množství doporučených kontaktů vašimi spolupracovníky, které si samy najdete do týmu a které může EvCO vyškolit za vás!

Pokud vás zajímají přesná čísla a procenta, vyplňte dotazník níže nebo nás jinak kontaktujte a my vám vše ukážeme.

Záleží na vás, zda chcete pouze předávat kontakty na poškozené nebo být zároveň odměňování za schopnosti vašich kolegů v týmu, kterým ve vašem zájmu budete maximálně pomáhat, budete pracovat jako tým a tím budete mít společně nadstandardní příjmy a ještě budete pomáhat lidem v jejich nelehkých situacích. Váš spolupracovník nebude mít krácenou provizi na váš úkor, neboť je placen firmou EvCO. Bude-li šikovnější než vy, může mít větší zisky, ale vás potáhne v kariérním žebříčku sebou nahoru.

Jako bonus pro snaživé obchodní zástupce vám bude jednou za čas přidělen nový spolupracovník či klient. V jaké práci dostanete nového spolupracovníka, který bude vyškolený a vy budete z jeho práce pobírat peníze?

Výhody spolupráce

Co musím udělat pro spolupráci

Vyplňte formulář na konci stránky!

Spolupracovníkem, který předává typy na poškozené či obchodním zástupcem může být každý, kdo dovršil plnoletosti, nezáleží, zda jste muž či žena, na barvě vaší kůže, vyznání viry nebo jak vypadáte. Důležitá je ochota pracovat, učit se novým věcem a zvyšovat své osobní výdělky. Nezáleží, zda jste prodavač zmrzliny nebo manager prosperující společnosti. Nám stačí, když víte o někom, komu my můžeme pomoci. A pokud jste aspoň trochu komunikativní, nestydíte se mluvit s lidmi a hodláte na sobě nadále pracovat můžete se zapojit do spolupráce naplnoDoporučitelem se stanete po absolvování informační schůzky (30 min). Schůzka je možná téměř kdekoliv ČR, záleží na domluvě. Po informacích, které dostanete, budete schopni nám ihned předávat kontakty na poškozené a začít vydělávat. Pokud ne, nevadí, se vším vám pomůžeme, žádný učenec z nebe nezpadnul.


Vaše budoucnost a možnost časové a finanční nezávislosti, závisí jen a jen na vás.

Kolik klientů si najdete, tolik vyděláte. Ukážeme vám kde přesně a cíleně hledat klienty, pak nám jen předáte kontakty, takže se můžete těšit na úspěch! A to i díky neinformovanosti lidí v ČR o možnostech odškodnění z dopravních nehod a ostatních službách EvCO a minimálnímu konkurenčnímu prostředí, budou vaše výdělky nadstandardní! Stačí mít chuť vydělávat peníze. Pracujeme jako tým, takže vám se vším budeme maximálně nápomocni!

Pokud si stále myslíte, že spolupráce s Evropským Centrem Odškodného, není příležitost pro vás, myslíte si, že by mohla být pro někoho z vašich přátel či známých? Řekněte jim o ní, možná vám za ní budou velmi vděčni!Formulář pro nezávazné kontaktování o možnosti spolupráce jako obchodní zástupce Evropského centra odškodnéhoKontaktní formulář
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
E-mail*
Město*
Věk*
Živnostenský list* Ano Ne     (není nutný)
Poznámky

* povinně vyplnit. Pokud nechcete nějaký z těchto údajů poskytnout, napište nám na info@centrum-odskodneni.cz
Zajímají vás statistiky a potenciál tohoto obchodu spojený s pomocí lidem? Potom koukněte na článek o dopravních nehodách.


Úvod | Nahlášení odškodného | EvCO | Spolupráce | Úraz na chodníku | Pracovní úrazy | Kontakt | Odkazy